25 листопада у Києві відбудеться конференція “Права людини у Криму: погляд з Німеччини”, де представники українських, російських, німецьких правозахисних організацій, журналісти та політичні діячі українського та європейського рівня обговорять стан та перспективи популяризації теми окупованого Криму та України у Європейському Союзі (ЄС) на прикладі висвітлення теми окупованого українського півострову у медіа просторі Німеччини як однієї з країн-лідерів ЄС.На п’ятому році окупації правозахисники продовжують фіксувати постійне погіршення ситуації з дотриманням прав людини, загального культурного, економічного, соціального стану на території Криму і максимально широко інформувати про це як українське суспільство, так і міжнародну спільноту.
Але яким чином і у якому масштабі ситуація насправді висвітлюється за межами України (на прикладі Німеччини)? З якими викликами у цьому питанні зіштовхується Україна? Які кроки мають бути здійснені українськими стейкхолдерами (політиками, правозахисниками, журналістами тощо) для підвищення якості інформування про події в Криму за кордоном з урахуванням майбутніх виборів до Європарламенту у 2019 році? Яка роль німецьких стейкхолдерів у цьому процесі? Ці та інші дотичні до теми питання будуть обговорені запрошеними спікерами в рамках запланованого заходу.
Серед спікерів заходу:
● Ребекка Гармс, депутатка Європейського парламенту від Німеччини, фракція Зелені/ Європейський вільний альянс;
● Таміла Ташева, Голова Правління ГО “КримСОС”
● Алім Алієв, програмний директор «Кримського Дому», співзасновник ГО «КримСОС»
● Антон Наумлюк, журналіст, кореспондент «Радіо Свобода»;
● Арсен Жумаділов, Голова правління ГО «Кримський інститут стратегічних досліджень»
● Олексій Козлов, директор німецької неурядової організації Solidarität mit der Bürgerbewegung in Russland e.V.
Співорганізатори:
● Solidarität mit der Bürgerbewegung in Russland e.V.
● ГО «КримСОС»
Форма реєстрації для гостей: https://goo.gl/forms/bMwbELz9efv744s32
Форма реєстрації для ЗМІ: https://goo.gl/forms/YE7UCWAZM0uc0YNk1
Захід проводиться спільно із ГО «КримСОС» в рамках проекту „Aktivierung einer Diskussion über Beachtung und Schutz der Menschenrechte auf der Krym“ за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, що реалізується організацією Solidarität mit der Bürgerbewegung in Russland e.V..
Solidarität mit der Bürgerbewegung in Russland e.V. займається підтримкою громадської активності та спостереження за становищем в області прав людини в Росії та державах колишнього Радянського Союзу.
КримСОС — громадська організація, діяльність якої спрямована на висвітлення незаконності окупації Криму та репресивної політики Російської Федерації, підтримання зв’язків між півостровом та материковою Україною, а також консолідацію українського суспільства шляхом захисту прав, свобод та інтересів внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та інших осіб, які постраждали від збройного конфлікту на сході України та у Криму.
Контактні особи для організації заходу: Вікторія Савчук, viktoria483@gmail.com,
Джеміль Мамутов, d.mamutov@krymsos.com.
Алексей Козлов, к.ф.н., в третьем секторе 25 лет, участвовал в создании и развитии НКО в…
Президент РФ Владимир Путин подписал поправки, вводящие штрафы до 5 миллионов рублей для юридических лиц за грубое нарушение…
Сотрудники правоохранительных органов пришли с обысками к председателю Либертарианской партии России (ЛПР) Сергею Бойко и еще трем представителям…
Бывший фигурант «московского дела» Сергей Абаничев обратился в Тверской суд Москвы с иском о реабилитации. Копию заявления опубликовал…
Соломбальский районный суд в лице судьи Инны Уткиной оштрафовал экоактивистку Анну Вешкурцеву на 2000 руб. за исполнение государственного гимна…
Министерство юстиции России подало иск о приостановке деятельности партии «Гражданская инициатива». Об этом в фейсбуке…